مرجع مقالات انواع آرد و بررسی ویژگی های انها مرجع مقالات انواع آرد و بررسی ویژگی های انها .

مرجع مقالات انواع آرد و بررسی ویژگی های انها

آرد نخودچی سرشار از ویتامین های گروه ب

ماسک شیر، رنگ زرد چوبه و آرد نخود این ماسک یکی از ترکیبات خرید آرد نخود موثر برای پوست می‌باشد و برای تنظیم آن باید 3 قاشق چای خوری آرد نخود، 1 قاشق چای خوری زرد رنگ چوبه و یه خرده شیر معدود چرب و گلاب را با هم ادغام فرمائید و آن را به مقطع 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید.

ماسک عسل و آرد نخود
یک کدام از از سایر از خواص مهمی که این ماسک برای پوست شما دارااست و بسیار مهم هست، درمان جوش صورت می باشد. برای رفع جوش صورت می‌توانید پاره ای آرد نخود را با عسل مخلوط کنید، برای بالا بردن خاصیت تطهیر کننده این ماسک یه خرده پودر صندل هم به آن اضافه نمائید. این ماسک با داشتن خواص ضد عفونی کننده می تواند جوش های صورت را درمان کند.
آرد نخود ویتامین ب داراست و مصرف این آرد قادر است بسیار اثرگذار باشد و علاوه بر درمان های پوستی باعث نگهداری تندرست بدن شما شود. ارزش غذایی این ماده به میزانی می باشد که مصرف یک سوم استکان از آن برابر با غلات، نان و گوشت است.
مصرف ماسک نخود برای کسانی که پوست تیره دارند هم اثرگذار می باشد و می توانند با ترکیب این ماسک و مواد لایه بردار پوستی پر‌نور و روشن داشته باشند. یکی از ترکیبات اثر گذار دیگر برای از فی مابین بردن جوش های صورت به کارگیری از ماسک خیار است که می توانید در کنار به کارگیری از این ماسک تاثیرات بیشتری روی پوست خود ببینید.
با تمرکز به اینکه پوست شما می تواند خواص متفاوت را از مواد دریافت نماید، می توانید از ترکیبات موثرتر دیگری مانند آبلیمو هم درین ماسک به کارگیری کنید.
ماسک های زیادی برای درمان خطاها پوستی و داشتن پوست پر‌نور وجود دارا‌هستند که یکی از آن ها با آب برنج می‌باشد و با معرفی ماسک آب برنج شما می توانید به تاثیرات خاص آن پی ببرید.
یکی از ترکیبات جالبی که برای تهیه این محلول می اقتدار توصیه نمود، ادغام آرد نخود با زردچوبه میباشد اما در مصرف این ماسک باید اعتنا کافی را داشته باشید. زردچوبه باعث کم شدن موی و ابرو می‌شود و در سود می بایست آن را روی ابروها قرار ندهید. در بعضی از موردها هم ممکن می‌باشد فرد در گیر حساسیت باشد. پس در آغاز ماسک را روی نواحی خاصی از بدن تست کند و سپس اقدام به مصرف کند.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۱:۳۸ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

آرد نخودچی دوآتشه

ارزش غذایی یک سوم جام آرد نخودچی، معادل یک واحد نان و غلات یا یک واحد گوشت (اما از نوع بسیار نادر چرب) می باشد و مصرف آن در صورتیکه خرید آرد نخود که بوداده و شور نباشد، به عده ای که در جویدن حبوبات مشکل دارند، سفارش میشود.

 

آرد نخودچی آردی می باشد که از نخودچی پوست گرفته و بی نمک تنظیم می گردد. نخودچی را می کوبند یا آسیاب می‌کنند و آن را با الک بسیار ریز برای نرم و صاف شدن الک می کنند. آرد نخودچی در شیرینی پزی هم مصرف میگردد.

 

یکی آردهایی که در آشپزی ایرانی گزینه استفاده قرار می گیرد، آرد نخودچی می‌باشد. تا به حالا با خود تفکر کرده اید که این آرد چه تفاوتی با آردهای دیگر دارااست و خاصیت منحصر به فرد آن چیست؟ در پاسخ به این پرسش بایستی گفت، نخودچی، از مواد غذایی می‌باشد که مصرف آن به عنوان یک ترکیب پرپروتئین پیشنهاد میشود.

در طبقه بندی تغذیه ای، آرد نخودچی جزو حبوبات محسوب و از نخود جدید یا نخودچی سوای پوست و بی نمک تهیه و تنظیم می گردد.

 

بیشترین مصرف این آرد در صنعت شیرینی پزی و تفاوت عمده آن با سایر آردها از لحاظ مواد مفید، نوع و اندازه نشاسته هست. در ترکیب نشاسته آرد غلات، مقدار آمیلوز و آمیلوپکتین، در سطح یکسانی است درحالی که در آرد تنظیم شده از حبوبات، واحد سنجش آمیلوز نسبت به آمیلوپکتین بیشتر می باشد و نشاسته جانور در آن زمانی با آب حل میگردد، حالتی ژله ای پیدا می کند.

 

جالب هست بدانید که طی مراحل تصفیه، میزان ویتامین B موجود در آرد غلات معدود و در سود خواص تغذیه ای آن کاهش می یابد البته در آرد نخودچی به دلیل این که عمل روند تصفیه روی آن صورت نمی گیرد، واحد سنجش فیبر که نوعی فیبر محلول در آب و برای نگهداری سلامت موءثر است، تغییر نمی کند و مواد مغذی مو جود در آن حفظ میگردد.

 

دیدنی است بدانید بها غذایی یک سوم لیوان آرد نخودچی، متساوی یک واحد نان و غلات یا یک واحد گوشت (البته از نوع بسیار کم چرب) هست و مصرف آن در صورتی که بو داده و شور نباشد، به عده ای که در جویدن حبوبات خلل دارند، پیشنهاد میشود. در این موردها آرد نخودچی جایگزین مناسبی برای حبوبات می باشد و فرد قادر است با مصرف آن مواد پرخاصیت آیتم نیازش را دریافت کند. ولی مقادیر مصرف، با تمرکز به نیازهای فردی و میزان انرژی دریافتی برای هر نفر متفاوت است.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۷:۲۱ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

خواص آرد نخودچی

تا به هم اکنون با خویش تفکر کرده‌اید خرید آرد نخود که آرد نخودچی چه تفاوتی با آردهای دیگر داراست و خواص منحصر آن چه چیزی است؟ در طبقه‌ بندی تغذیه‌ ای، این آرد جزو حبوبات محسوب گردیده و از نخود نو یا این که نخودچی فارغ از پوست و بی‌نمک تهیه و تنظیم میگردد. این جنس، از مواد غذایی‌ ای میباشد که مصرف آن تحت عنوان یک مخلوط با پروتئین بسیار زیاد پیشنهاد می‌ خواهد شد. بیشترین مصرف آرد نخودچی در صنعت شیرینی‌ پزی بوده و تفاوت عمده آن با بقیه آردها از لحاظ مواد پرخاصیت، در نوع و معیار نشاسته میباشد. در ادغام نشاسته آرد غلات، مقدار آمیلوز و آمیلوپکتین، یکسان میباشد. البته در آرد تنظیم گردیده از حبوبات، واحد سنجش آمیلوز نسبت به آمیلوپکتین بیشتر میباشد و نشاسته مو جود در آن هنگامی با آب حل می‌گردد، حالتی ژله‌ ای پیدا می‌ نماید. طی فرایند تصفیه، واحد سنجش ویتامین مو جود در آرد غلات معدود و در فیض خاصیت تغذیه‌ای آن کاهش می یابد ولی در‌این آرد به جهت این که فرایند تصفیه روی آن شکل نمی‌گیرد، واحد سنجش فیبر اثرگذار محلول در آب تغییر‌و تحول نمی‌نماید و مواد پرخاصیت جان دار در آن نگهداری میگردد.

قیمت غذایی 1/3 استکان آرد نخودچی، مساوی یک واحد نان و غلات یا این که یک واحد گوشت (ولی از نوع بسیار نادر چرب) میباشد و مصرف آن در‌صورتی‌که که رایحه داده و پر نمک نباشد، به اشخاصی که در جویدن حبوبات اختلال دارا‌هستند، سفارش می شود. آرد نخودچی جایگزین قابل قبولی برای حبوبات میباشد. اما مقادیر مصرف، با اعتنا به نیازهای شخصی و معیار انرژی دریافتی برای هر نفر گوناگون میباشد. آرد نخودچی برای پوست و موی بسیار اثر گذار میباشد و یک مولتی ویتامین طبیعی برای گیسو است. آرد نخودچی سرشار از آنتی اکسیدان، اسید فولیک، آهن، مس، روی، منیزیم، سلنیم و نیاسین میباشد که کلیه این ها فولیکول های گیسو را تقویت کرده و موجب رویش گیسو می‌شوند و آن را از اثر مخرب رادیکال های آزاد مراقبت می نماید. پروتئین مو جود در آرد نخودچی منجر تقویت گیسو ها گردیده و از ریزش گیسو خودداری می نماید. آرد نخودچی برای پوست نیز خاصیت بسیار داراست و آن را می شود به تیتر تمیز کننده پوست شکل و تن به فعالیت پیروزی. همینطور ماسک آرد نخودچی موجب براق شدن پوست گردیده و اثرات ضد پیری دارااست. مخلوط آرد نخودچی با ماست یا این که شیر میتواند یک اسکراپ طبیعی برای شکل و تن باشد.

کاربرد آرد نخودچی:
بیشترین کاربرد آرد نخودچی در شیرینی پزی میباشد. همینطور از آرد نخودچی در تهیه و تنظیم کتلت، شامی و بعضا غذاهای دیگر نیز استعمال می‌گردد. آرد نخودچی شیرینی پزی را میتوانید از فروشگاه آنلاین کشور ایران کوک تنظیم فرمایید.

آرد نخودچی از کجا بخرم؟
به مراد خرید آرد نخودچی جدید و باکیفیت، این مال را از فروشگاه آنلاین کشور ایران کوک تهیه و تنظیم فرمایید. مغازه کشور ایران کوک، فروش آرد نخودچی فله ای را به طور آنلاین اعمال میدهد. شما می‌توانید بعد از محاسبه خصوصیات و مقایسه بها آرد نخودچی، توصیه خویش را تصویب فرمایید تا جنس توصیه گردیده را در کمترین فرصت درب خانه تحویل بگیرید.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۷:۱۸ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

ارتقا CTR و خرید سرچ گوگل با کلیک

سفارش و خرید سرچ گوگل تجاری

(تاثیر فوق العاده سریع و انفجار CTR - بدون ریسک طبیعی ارگانیک - جستجو کاربران ایرانی از گوگل فارسی در موبایل یا دسکتاپ یا هر دو)
مناسب ارتقا فوری جایگاه عبارات کلیدی سایت های بین صفحه 20 تا ردیف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامی کلمات پررقابت 200 ثانیه ای تضمینی

انفجار ctr

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری
صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست . Google میداند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه تجاری فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .
این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.
نکته: در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 200 ثانیه باشد.
 
لینک سفارش جهت انفجار ctr تک تک عبارات کلیدی سایت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۸:۱۲ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

نخود گل چیست؟

قبل از اینکه فرق آرد نخود و آرد نخودچی رو با هم آیتم چک قرار بدیم میبایست خرید آرد نخود فرق نخود گل و نخودچی رو بشناشیم‌. دوست من، نخود آبگوشتی که مستحضر به حضورتون میباشد؟!!

یک شهری در آذربایجان میباشد به نام ممقان.

ممقانی ها کارشون تبدیل نخود آبگوشت به نخود گل میباشد.

شاید براتون جذاب باشه:

فرق آرد قنادی با آرد نانوایی

نخود گل چیست؟

توجه:نخود آبگوشتی عموما در غرب کشور کشت میشه.

نخود گل همون نخود آبگوشتیه که پخته و پوست گیری شده و تفت داده شده(برشته شده).

نخود آبگوشتی

نخود آبگوشت

حالا این نخود گل آماده آسیاب شدن و تبدیل شدن به آرد نخود هست.

نخود گل

نخود گُل

اسم کاملش هم میشه آرد نخود گُل.

از آرد نخود گُل برای پخت کوفته و شامی و .. به کار گیری میکنن.

از خود نخود گل هم که بعنوان عضو ثابت آجیل و دوست مستمر کشمش در جیب بابا گرانقدر ها استعمال میشه.

فعلا بریم سراغ نخودچی

نخودچی چه چیزی است؟

نخودچی

نخودچی

نخودچی نوع خاصی از نخود می باشد که کوچکتر و زردتره.

نخودچی در استان های شرقی کار میاد و به نخودچی نیشابور هم معروفه و اندیشه کنم در اصفهان هم می‌باشد.

کتاب آموزش عطاری

مشخصه اصلیش هم اینکه که به همدم پوست هاش برشته میشه و به بازار میاد و مصرف کننده خودش باید زحمت فوت کردن پوست رو بکشه و درجا بوجاریش کنه !!

البته خیلی جاها دکان دارها کارکنان میگیرن و نخودچی رو با دست بوجاری میکنن.

قزوینی های با ذوق و سلیقه برای پخت شیرینی نخودی مشهور که عضو اساسی سفره عید نوروز است، از آرد این نخودچی ها استعمال میکنن.

در شرایطی که هم اهل شیرینی پختن هستی، دستور پخت شیرینی نخودچی رو بخون:

دستور پخت شیرینی نخودچی

بدین صورت که نخودچی رو میخرن، در منزل بوجاری میکنن، نخودچی های بدرنگ رو که به اصطلاح “بیجَک!!” نام دارن ، دور میریزن و یک نخودچی یکپارچه ردیف میکنن و میدن کوبندگی ها براشون آرد میکنن.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۲:۰۳ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

طرز تهیه شیرینی نخودچی

آرد نخودچی به دلیل فیبر فراوا خرید آرد نخود به کاهش سطح کلسترول و تری گلیسیرید خون کمک کرده، فشار خون را کاهش می دهد و از بدن در عوض بیماری های قلبی مراقبت می کند.
مصرف آرد نخودچی با غربت از تشکیل پلاک های خطرناک در شریان ها خطر ابتلا به حمله قلبی وسکته را کاهش می دهد و از تجمع چربی ها در اطراف قلب دوری می کند.
همچنین نخود سرشار از پلی فنل ها می باشد که مانع بروز سندرم متابولیک شده و از ابتلا به بیماری های قلبی ایسکمیک و دیابت پیشگیری می کند.
4. لاغری و کاهش وزن
آرد نخودچی ماده غذایی سرشار از فیبر، کم کالری و حاوی پروتئین فراوان می‌باشد که سبب ساز ایجاد احساس سیری وقت گیر مدت در فرد شده و اشتها را کاهش میدهد و به همین عامل برای اشخاصی که به دنبال لاغری می‌باشند گزینه مناسبی محسوب می شود.
از سوی دیگر مواد غذایی حاوی پروتئین دیر هضم بوده و بدن برای هضم آن ها کالری بیشتری می سوزاند که اثر نیکی در کاهش وزن خواهد داشت.
5. کاهش التهاب
آرد نخودچی یک ضد التهاب عالی هست، این خاصیت آرد نخودچی از فیبر فراوان مو جود در آن نشات گرفته که سموم را از دستگاه گوارشی دفع کرده و با پرهیز از التهاب و تقویت سیستم ایمنی بدن خطر ابتلا به سرطان های روده تعالی، معده و همه را کاهش می‌دهد.
6. فاقد گلوتن
همانطور که پیش از این اشاره کردیم آرد نخودچی از گونه های آرد فاقد گلوتن میباشد و به همین ادله برای کسانی که از بیماری سلیاک رنج می برند یا به گلوتن حساسیت دارند جایگزین نیکی برای آردهای گلوتنی همچون آرد گندم محسوب می شود.
7. بدنسازان و گیاهخواران
آرد نخودچی نسبت به سایر آرد ها – به عنوان مثال آرد گندم و آردم گندم کامل – پروتئین بیشتری دارااست به طوری که 1 فنجان آرد نخودچی حاوی حدود 20 گرم پروتئین میباشد که در مقایسه با آرد گندم (13 گرم) و آرد گندم بی نقص (16 گرم) در سطح بالاتری قرار گرفته است.
پروتئین از مواد ضروری برای بدن بخصوص در ورزشکاران و بدنسازان می‌باشد که به عضله سازی و ارتقاء حجم ماهیچه‌ها کمک کرده و دوران فرصت ریکاوری و درمان آسیب پس از تمرینات را کاهش می دهد.
آرد نخودچی منبع خوب پروتئین برای افراد گیاهخوار نیز محسوب شده و حاوی 8 اسید آمینه ضروری از 9 اسید آمینه می‌باشد.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۶:۵۱ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

۵ خاصیت استثنایی ماسک آرد نخودچی

3 قاشق خرید آرد نخود چای خوری آرد نخودچی را با 1 قاشق چای خوری پودر  جو دو رمز و 2 قاشق چای خوری آرد ذرت ترکیب نمائید، بر روی پوست صورت و بدن بمالید، بگذارید بماند تا خشک گردد و آن گاه با آب بشویید.

4. کاهش چربی پوست صورت
آرد نخودچی به کاهش چربی پوست کمک کرده و آن را از آلودگی ها پاکسازی می کند.

ماسک آرد نخودچی و شیر یا ماست

مقدار های معادل آرد نخودچی و شیر یا ماست جدید را با هم ترکیب فرمایید و بر روی پوست صورت بمالید، بگذارید 20 دقیقه بماند و سپس با آب ولرم خوب بشویید.

ماسک آرد نخودچی و سفید تخم مرغ برای صور2 قاشق غذا خوری آرد نخودچی را با یک سفید تخم مرغ خوب ترکیب کنید و بر روی پوست صورت بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و آن گاه با آب سرد خوب بشویید.

5. از در میان بردن گیسو های زائد صورت
آرد نخودچی یکی‌از بهترین روش های طبیعی در طب سنتی برای رفع موی های زائد پوست صورت محسوب می شود.

ماسک آرد نخودچی و شنبلیله

مقدار های متساوی آرد نخودچی و پودر شنبلیله را با آب مخلوط نمایید تا خمیری به دست آید. این خمیر را بر روی مو های زائد صورت بمالید و بگذارید تا خشک شود، آن گاه با آب بشویید.

6. سفید تر و روشن تر شدن پوست
آرد نخودچی دارای خواص سفیدکننده طبیعی می‌باشد که می‌تواند به روشن تر و سفید تر شدن پوست صورت و گردن کمک کند.

ماسک آرد نخودچی و پوست پرتقال

4 قاشق چای خوری آرد نخودچی را با یک قاشق چای خوری پودر پوست پرتقال و 1/2 قاشق چای خوری شیر جدید ترکیب فرمایید تا خمیری به دست آید. این خمیر را بر روی پوست صورت و گردن بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس با آب سرد خوب بشویید.

این ماسک را 3 بار در هفته به کار گیری نمایید تا زودتر نتیجه بگیرید.

7. پوست خشک و پوسته پوسته شده
آرد نخودچی برای درمان پوست خشک و پوسته پوسته اثر گذار می‌باشد.

ماسک آرد نخود و روغن زیتون

1 قاشق غذا خوری آرد نخود را با 2 تا 3 قطره آب لیمو ترش جدید، ​​1 قاشق چای خوری روغن زیتون و 1/2 قاشق چای خوری عسل طبیعی ترکیب نمائید تا خمیری به دست آید، بر روی پوست صورت بمالید، بگذارید خشک خواهد شد و آن گاه با آب بشویید.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۵:۴۹ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

خواص و مضرات نخود

قادر است به زیر نگه داشتن وزن شما یاری دهد خرید آرد نخود چاقی یکی از دیگر از نگرانی های پررنگ سالم در دنیا میباشد. ارتقاء تعداد خردسال ها تپل نگرانی ویژه ای به یار دارااست. کاهش وزن نیازمند تعهد به تبعیت از یک رژیم غذایی ظریف میباشد، ولی متخصصان رژیم غذایی هنوز هم می بایست اعتقادوباور نتیجه ها نمایند که اشخاص تپل از مواد مفید حیاتی برخوردار میباشند. مطالعات علامت می‌دهد که آرد نخودچی سرشار از فیبر، منبع خیر از مواد پرخاصیت را آماده می نماید، ولی همینطور برای خنثی کردن رغبت شخص به ارتقا وزن فعالیت دارد. مصرف مقدار پاره ای برای برآوردن اشتهای شما کافی میباشد. این فرد چه چیزی بیشتر از یک رژیم غذایی میتواند درخواست نماید؟

سالم قلب را بهبود داد

حمله ها قلبی یک کدام از دیگر از نگرانی های اصلی بهداشت در سراسر غرب میباشد. پزشکان به صورت مشترک در اکثری از موردها بهداشتی دیگر پیوندهای روشنی دربین رژیم های بد و عدم ورزش پیدا کرده اند. دانشمندان دریافتند که مقادیر بالای مواد پرخاصیت و فیبر جانور در آرد نخودچی منجر کاهش سطح کلسترول می گردد. به ویژه، به لحاظ میرسد که به کاهش سطح تری گلیسیرید بالا یاری می نماید. براین اساس تغییر و تحول از گندم به آرد نخود چی، خطر انسداد شریان و بیماری قلبی دارای ربط را کاهش می‌دهد.

فواید آرد نخودچی

قادر است به تقویت سیستم ایمنی تن یاری دهد

ترکیبات مو جود در آرد نخود چی دارنده خواص ضد التهابی میباشد. برای مثال، آن ها به سم زدایی دستگاه گوارش و در فیض کاهش خطر ابتلا به عفونت یاری می نمایند. مختصات آنتی اکسیدانی آن همینطور می‌تواند زخم هایی که ترکیبات رادیکال آزاد به سلولهای تن عرضه میکنند را بطور قابل توجهی کاهش دهند. از کلیه نظر، آرد نخود چی تحت عنوان یکی متحدین سیستم ایمنی تن شناخته میگردد، چون به آن امداد می نماید تا به صورت مؤثر در قبال بیماری سرگرم تقابل نمودن باشد. مدام بهتر میباشد در‌این مرحله از بیماری پیشگیری کنیم خیر اینکه بعد از آن با داروها معالجه گردد.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۱:۱۸ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

خواص لاغر کننده آرد نخود

یک کدام از گرفتاری هایی که اکثر اشخاص در کشور‌ایران دارا هستند خرید آرد نخود بحران چاقی میباشد. اضافه وزن علاوه بر اینکه سبب کاهش زیبایی گردیده به صورت دور از شوخی و خطرناکی میتواند سالمی شخص را به خطر بیندازد. یکی راه و روش های لاغری و کاهش وزن، به کار گیری از آرد نخود میباشد. این آرد به جهت نادر کالری بودن قادر است از چاقی و ارتقا وزن دوری کرده و شما‌را به وزن ایده آل تان مجاورت کند.

همینطور از سایر مزایای آرد نخود این میباشد که سبب ساز افرایش شم سیری میگردد و به همین استدلال به صورت ناخودآگاه موجب کاهش اشتها و نادر خوری میشود که‌این مورد موجب پرهیز از ارتقاء وزن شود.

کاهش قند خون
از سایر خاصیت آرد نخود ، کاهش قند خون میباشد. به جهت تحت بودن واحد سنجش کربوهیدرات آرد نخود، بعداز مصرف موادی که از این آرد تنظیم گردیده باشد؛ قند خون ارتقاء نخواهد یافت.

طبق پژوهش ها به کار آمده نانی که کاملا از آرد گندم تنظیم گردیده باشد؛ نسبت به نانی که از مخلوط ارد نخود و گندم ساخته شده میباشد؛ از معیار قند بالاتری برخوردار است.

وجود فیبر
از سایر مزایایی که آرد نخود نسبت به بقیه آردها دارااست؛ وجود فیبر فراوان در آن میباشد. فیبر برای تندستی بسیار اثر گذار بوده و یکی‌از مهم‌ترین خصوصیت های آن، کاهش کلسترول و چربی میباشد. از همین رو عده ای که در گیر چربی خون میباشند؛ می‌توانند از محصولاتی که با آرد نخود تهیه و تنظیم گردیده اند به کار گیری کنند تا چربی خون شان کاهش یابد.

پروتئین زیاد
آرد نخود به جهت پروتئین بالایی که دارااست موجب عضله سازی و معالجه سریع بیماری می‌گردد. همینطور مواد پروتئین دار از گرسنگی زودرس نیز پرهیز کرده و این مسئله منجر پیشگیری از ارتقاء وزن به جهت پرخوری می‌گردد.

برهمین اساس، کمپانی آردینه به کسانی که وجترین می‌باشند؛ مصرف آرد نخود را به شدت پیشنهاد می نماید.

خاصیت پوستی آرد نخود
با خرید آرد نخود می‌توانید از آن برای کارها پوستی مانند تهیه و تنظیم ماسک، سفیدکننده پوست و بقیه کارهایی که موجب شادابی و نشاط پوست می گردد؛ استعمال نمائید.

از جمله می‌توانید آرد نخود را با آب و زردرنگ چوبه ترکیب نمایید. بعد ماسک به دست آمده را به مقطع 30 دقیقه بر روی شکل خویش قرار دهید و در غایت پس از شستشو شما پوستی زیباتر و روشن خواهید داشت.

از سایر خاصیت پوستی آرد نخود می شود به مفاد ذیل اشاره نمود.

ماسکی مطلوب برای پوست های کم آب و چرب
قابل انعطاف کننده پوست
از فی مابین غالب جوش و آکنه
پر‌نور سازی پوست
ترمیم منافذ گشوده پوست
از در بین موفق لک
کاهش موهای زائد تن
پرهیز از ریزش گیسو و تقویت گیسو
و....
کاربرد آرد نخود
آرد نخود در صنعت های مختلفی استعمال می‌شود، ولی بزرگترین صنایعی که از این آرد استعمال میکنند، صنعت شیرینی پزی و آشپزی میباشد. انگیزه این قضیه هم تفاوت عمده این آرد با آرد های دیگر در مقدار مواد نشاسته و مواد پرخاصیت است. شما می‌توانید با خرید آرد نخود از آن در تهیه و تنظیم اشکال کیک، شیرینی، حلوا، نان، کلوچه و ... به کار گیری نمایید.

همینطور در دعوا آشپزی هم می توانید از این آرد تنظیم گونه های غذاها مانند: غذاهای هندی، سوپ، املت، خورش و ... به کار گیری نمایید. ضمنا آرد نخود برای پوست و زیبایی بسیار موءثر میباشد و می‌توانید با تنظیم ماسک آرد نخود از پوست خویش نگهداری فرمایید.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۹:۰۳ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)

خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد

مطالعات پزشکی نشانه میدهد که به چه شکل موردها خرید آرد نخود دیابت در عالم غرب رو به ارتقاء میباشد. پژوهش ها نشانه میدهد که مصرف زیاد مواد غذایی ناخواسته و عدم دو و میدانی عنصر مهم میباشد که به توضیح در زمینه ی این ارتقا یاری می نماید. دیابت در کشورهایی که آرد نخود در طول سال ها دوست داستنی بوده میباشد، کمتر به چشم می خورد. بعضا پژوهشگران معتقدند که مقدار بسیار زیاد فیبر مو جود در آرد نخودچی عاملی برای کاهش خطرها دیابت میباشد. آن‌ها احتساب می نمایند که هر فنجان نخود پخته گردیده دربردارنده 12.5 گرم فیبر میباشد.

می‌تواند به زیر نگه داشتن وزن شما یاری دهد

چاقی یکی‌از دیگر از نگرانی های پررنگ تندرست در دنیا میباشد. ارتقاء تعداد کودک ها تپل نگرانی ویژه ای به یاور داراست. کاهش وزن نیازمند تعهد به تبعیت از یک رژیم غذایی ظریف میباشد، ولی متخصصان رژیم غذایی هنوز هم بایستی اعتقادوباور نتایج نمایند که اشخاص تپل از مواد پرخاصیت حیاتی برخوردار میباشند. مطالعات نماد میدهد که آرد نخودچی سرشار از فیبر، منبع خیر از مواد مفید را مهیا می نماید، ولی همینطور برای خنثی کردن میل شخص به ارتقا وزن فعالیت دارد. مصرف مقدار مقداری برای برآوردن اشتهای شما کافی میباشد. این فرد چه چیزی بیشتر از یک رژیم غذایی میتواند درخواست نماید؟

تندرست قلب را بهبود اعطا کرد

هجوم ها قلبی یکی از دیگر از نگرانی های اصلی بهداشت در سراسر غرب میباشد. پزشکان به صورت مشترک در بخش اعظمی از مفاد بهداشتی دیگر پیوندهای روشنی فی مابین رژیم های بد و عدم ورزش پیدا کرده اند. دانشمندان دریافتند که مقادیر بالای مواد پرخاصیت و فیبر جانور در آرد نخودچی سبب ساز کاهش سطح کلسترول می گردد. به ویژه، به لحاظ میرسد که به کاهش سطح تری گلیسیرید بالا یاری می نماید. به این ترتیب تغییر‌و تحول از گندم به آرد نخود چی، خطر انسداد شریان و بیماری قلبی دارای ربط را کاهش می‌دهد.


برچسب: خرید آرد نخود،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۹:۰۰ توسط:HAMED موضوع: نظرات (0)